Bohem Gelinlik Modelleri ile Tanışın

Bohem gelinlik modelleri mi arıyorsunuz? İstanbul’da en çok tercih edilen ve beğenilen markalardan bir tanesi olan Hello Bride markasının bohem stili sevenler için tasarladığı bazı boho gelinlik modellerini sizler için inceleyeceğiz.

Bohem gelinlik modelleri Hello Bride mağazasında sizleri bekliyor. Türkiye’nin ilk konsept gelin mağazası olan Hello Bride, hazırlamış olduğu bohem gelinlik modelleri ile tüm gelin adaylarına ilham olmaya devam ediyor.

Zarif, şık ve özel hissetmek isteyen gelinlerin tercihleri yine Hello Bride Co olacak gibi gözüküyor. Son yıllarda kabarık ve prenses model gelinliklerden sıkılan gelin adayları, yurt dışında uzun zamandır popüler olan rahat, farklı ve romantik bohem gelinlik modellerini tercih ediyor.

Tüm dünyayı etkisi altına almaya başlayan Boho Tarzı, aksesuarlardan gelinliğe, çiçek buketinden düğün süslemesine kadar kendini bir çok alanda göstermeye devam ediyor. Dantel, şifon ve uçuş uçuş kumaşları elbise formunda ama gelinlik naifliğinde bir tasarımla buluşturan bu gelinlik modellerini çok seveceksiniz.

Gelin adaylarına ilham olması için mağazamızda bulunan bazı gelinlik modellerini aşağıda görebilirsiniz. Daha fazla gelinlik modeli görmek isterseniz Instagram hesabına da göz atabilirsiniz.

Gelinlik modellerini nasıl deneyebilirsiniz? Bebek – Arnavutköy’de yer alan Hello Bride mağazasındaki hazır modelleri denemek için WhatsApp ya da Instagram üzerinden kolayca randevu oluşturabilirsiniz.

Hello Bride Co birbirinden özgün ve farklı modelleri ile düğün sürecinde sizler için gelinlikten bekarlığa vedaya; save the elbisesinden after party elbisesine kadar pek çok konuda özgün tasarımlar sunuyor.

Tags: ,
by
Previous Post Next Post
0 shares