Demet Özdemir Gelinlik Modeli

Demet Özdemir gelinlik modellerini çok beğeneceksiniz! Demet Özdemir'in giydiği gelinlik modelleri düğünde çok beğenildi. Demet Özdemir gelinlik modelleri.

Demet Özdemir gelinlik modelini merak ediyor musunuz? Oğuzhan Koç ile evlenen Demet Özdemir’in giydiği gelinlik modelleri çok beğenildi. İşte Demet Özdemir’in gelinlik modelleri…

Demet Özdemir düğününde 3 farklı gelinlik giyen Demet Özdemir gelin modeli çok konuşuldu. Daha önceki sosyal medya paylaşımlarında gelinliklerinden bir tanesini takipçilerine hediye edeceğini açıklamış ve büyük ses getirmişti.

Başarılı oyuncu Eda Güngör ve Nihan Peker imzalı iki özel tasarım ve bir de Alexander McQueen marka gelinlik giyecek. Eda Güngör’ün markasının Instagram hesabını buradan inceleyebilirsiniz.

Demet Özdemir’in gelinlik fotoğrafları yakında sayfamızda yer alacak. Türkiye’nin en beğenilen gelinlik tasarımcılarını buradaki yazımızdan okuyabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’un en iyi gelinlik mağazaları yazımızı da buradan okuyabilirsiniz.

Demet Özdemir Gelinlik Modeli
Demet Özdemir Gelinlik Modeli
Demet Özdemir Gelinlik Modeli
Demet Özdemir Gelinlik Modeli
Demet Özdemir Gelinlik Modeli
Demet Özdemir Gelinlik Modeli

Demet Özdemir gelinlik modelini beğendiyseniz, yazımızı sevdiklerinizle paylaşmayı unutmayın.

İşte Ünlü Gelinlik Tasarımcıları

Dilek Hanif

Hazır giyim ve haute-couture tasarımlarıyla birçok kez Paris Moda Haftası’nda koleksiyonlarını sergileyen ve Orta Doğu’da da defileler gerçekleştiren, ünlü moda tasarımcılarından Dilek Hanif, aynı zamanda başarısı Türkiye’nin sınırlarını aşan ünlü gelinlik tasarımcılarından.

Nihan Peker

Nihan Peker markası, romantik ve zarif siluetlerin, güçlü detaylar ve işçilik ile birleştiği bir stile sahip. Modern ve minimal yapısını , feminenlikle destekleyen marka, gündüzden geceye uzanan şık bir kadına hitap ediyor. Nihan Peker her sezon hem hazır-giyim hem de couture tasarımların yer aldığı koleksiyonlar hazırlıyor.

Hello Bride Co

Hello Bride markası modern gelin adayları için modern, şık ve sade gelinlik modelleri sunuyor. Farklı kumaşları ve koleksiyonda yer alan detayları ile Hello Bride gelinlik modelleri her zaman kendini ortaya koyuyor. Instagram hesabından ya da web sitesinden son koleksiyonu keşfedebilirsiniz.

Markanın kurucusu ve tasarımcısı Selin Özçelik’in hazırlamış olduğu diğer koleksiyonlara www.hellobride.co adresinden de ulaşabilirsiniz.

Begüm Salihoğlu

Begüm Salihoğlu Bridal 2009 yılında kuruldu. Haute couture gece kıyafetleri ile başlayan marka 2016 yılı itibariyle tamamen gelinlik üzerine yoğunlaştı. İstanbul Bebek Yokuşu’nda showroom’u bulunan Begüm Salioğlu Bridal’da hem hazır koleksiyon hem de özel dikim seçeneği bulunuyor.

Özgür Masur

Özgür Masur 2008 yılında kendi markasını kurdu. Masur’un evreni gelenek ve modernlik arasında yer almaktadır.
İlk koleksiyonunu 2008 yılında IF Moda Fuarı kapsamında sunan Masur, aynı yıl kendi adını taşıyan Showroom’unu açtı.
İmzası haline gelen ince tasarım işçiliği, modern ustalık ve renklerin karışımıdır. Pret-A-Couture koleksiyonları, benzersiz bir tarz sunan son derece kadınsı ve zarif silüetlerle sofistike çizgileri yansıtmaktadır

Özgür Masur
Özgür Masur

Tags: , , , , , ,
by
Previous Post Next Post
0 shares