Sade Gelinlik Modelleri

Sade Gelinlik Modelleri

Sade gelinlik modelleri ile tarzınızı yansıtmaya hazır mısınız? Modern gelin adaylarının bu sene en çok tercih ettiği ve ilgi gösterdiği sade gelinlik modelleri ile sizleri tanıştıralım.

Tüm düğün konseptlerin hitap ettiği gibi klasik ve zamansız duran bu gelin modelleri ile kendinizi muhteşem hissedebilirsiniz.

Sade, zarif ve şık gelinlik modelleri denildiğinde akla ilk gelenlerden Hello Bride Co markasının en popüler gelinlik modellerini sizler için bir araya getirdik.

Hello Bride markasını Instagram‘da takip edebilir ya da web sitesini ziyaret ederek ürün ve fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Sade ve şık gelinlik modelleri:

Ruth Gelinlik Modeli

Minik çiçeklerle bezeli dantel kullanılarak hazırlanan gelinlik modelidir. Balon kollu kısa boyda büstiyer ile, kemeri s yesinde takıp çıkarılabilen hafif kuyruklu etekten oluşan takım şeklinde tasarlanmıştır.

Sade Gelinlik Modelleri
Ruth Gelinlik Modeli

Babe Gelinlik Modeli

Yumuşacık ve hafif dantel kumaş ile şifon kullanılarak hazırlanan gelinlik modelidir. Saten askıları sırtta çapraz gelecek şekilde tasarlanmıştır.

Sade Gelinlik Modelleri
Babe Gelinlik Modeli

Maria Gelinlik Modeli

Üç boyutlu çiçeklerle bezeli dantel kumaş kullanılarak hazırlanmıştır. Göğüs kısmı straplez, sırtı minik kumaş düğme detaylıdır.

Sade Gelinlik Modelleri
Maria

Bessie Gelinlik Modeli

Minik gümüş parıltılarla bezeli tül kumaş kullanılarak hazırlanan sade gelinlik modelidir. Göğüs ve sırt kısmı v dekoltelidir. Kolları yarasa, eteği hafif balık formludur.

Sade Gelinlik Modelleri
Bessie

Clara Gelinlik Modeli

Şifon ve drapeli şifon kullanılarak hazırlanan gelinlik modelidir. Göğüs kısmı öpücük dekolteli, sırtı minik kumaş düğme detaylıdır. Etek kısmının rahat formu sayesinde hem çekici hem romantik bir görünüm yakalayabilirsiniz. Arzu edilirse göğüs kısmını ten rengi hayal tül ile sabitlenebilir.

Sade Gelinlik Modeli
Clara

Ada Gelinlik Modeli

Hafif parıltılı dantel ve krep kumaş kullanılarak hazırlanan gelinlik modelidir. Göğüs ve yan dekolte kısımlarına zarif işlemeler eklenmiştir. Omuz detayları hafif balon gelip dümdüz inmektedir. Sırtı derin dekolteli ve hafif bir kuyruk detayı vardır.

Sade Gelinlik Modelleri
Ada

Ayrıca sade ve şık nikah elbiseleri ile ilgili yazımıza da buradan ulaşabilirsiniz.

Tags: , ,
by
Previous Post Next Post
0 shares