İstanbul En İyi Düğün Fotoğrafçıları

En İyi Düğün Fotoğrafçıları

İşte karşınızda en çok beğenilen ve en çok aranılan İstanbul’un en iyi düğün fotoğrafçıları arasından seçtiğimiz 10 tanesi ve hepsi birbirinden güzel fotoğrafları!

Düğün sürecinde planlama yaparken hiç şüphesiz ki almanız gereken en önemli kararlardan bir tanesi de hiç şüphesiz düğün fotoğrafçısı tercihiniz olacaktır. Bir ömür tekrar tekrar bakacağınız ve en sevdiklerinizle birlikte geçirdiğiniz en özel bugünü iyi fotoğraflayacak bir fotoğrafçı ile anlaşmak her çiftin hayali.

In this article, we have compiled for you the best wedding photographers of Istanbul in our opinion. The works they do, the works they produce and the energy reflected in the photograph are really beautiful.

Unutmayın ki çok daha farklı bakış açılarına sahip ve güzel çekimleri olan bir çok düğün fotoğrafçısı mevcut. Bu liste bizim beğendiğimiz ve bize göre en iyilerden oluşmaktadır.

İşte İstanbul’un en iyi düğün fotoğrafçıları:

Jetsetter Photographers

Jetsetter Photographers özelikle destinasyon düğün fotoğrafçısı arayanlar için çok iyi bir seçenek. Bünyesinde alanında uzman ve ödüllü bir çok farklı dalda fotoğrafçıyı bulunduran bir servis olarak karşımıza çıkıyor. Bu anlamda isterse Kapadokya’da ister Bodrum’da eşsiz düğün kareleri çektirirken; isterseniz balayı ya da yurt dışı düğün çekimleriniz için samimi bir ekiple güzel bir çekim yapabilirsiniz.

Jetsetter Photograhpers, aynı zamanda moda, mimari ve life style fotoğraf çekimleri de gerçekleştirdiği için bambaşka bir perspektiften kareler sunabiliyor. Görünenin aksine bütçenize uygun teklifler alabileceğini söylemekte yarar var.

Jetsetter Photographers ekibi ile tanışmak için web sitelerini inceleyerek, teklif alabilrsiniz.

Ufuk Sarışen

Bu işin duayenlerinden bir tanesi olarak sektörde ün yapmıştır kendisi. Bir belgesel, bir film tadında sizi ve düğününüzü ele alıp, en iyi kareyi sizlere sunacaktır.

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ufuk Sarisen Wedding (@ufuksarisen_photography)’in paylaştığı bir gönderi

Seranay Lökçetin

Serenay Lökçetin gerçekten düğündeki doğal anların fotoğrafçısı diyebiliriz. Planlı ya da organize karelerde öte, anı yakalayan bir sanatçı olarak karşımıza çıkıyor diyebiliriz. Böyle sonsuz ve zamansız kareleri seviyorsanız Serenay’ı ilk 3ünüze almanızda fayda olacaktır.

Emre Nesli

Emre Nesli ‘de yine en güzel kareleri, bir yönetmen ve sanatçı bakış açısı ile yakalayıp ortaya koyabilen isimlerden bir tanesi.

Derya Engin

Renkleri ve tonları itibari ile bizim en sevdiklerimiz arasında olduğunu söyleyebiliriz. Çektiği çiftlerden de olsa gerek bizleri hep uzaklara ve yurt dışına sürüklemeyi başarmıştır.

June Wed

Sayfasını her ziyaret ettiğinizde sizlerde yeniden kendinizi evlendirme hissi uyandıran bir atmosfer mevcut. Yıllar sonra kendi düğün fotoğraflarınıza bakıp bakıp bu hissiyatı yakalamak bile kim bilir ne güzel olacaktır!

S&S Visual

Bu işi ekip olarak hakkı ile yapan, çok ama çok iyi düğünler çekip, çok çok güzel kareler sunan bir ekip. İyi bir atmosferde düğün yapıp, bu sahneler boşa gitsin istemezseniz S&S ekibi ile tanışmanızı öneririz.

Click34

Yaşayan fotoğraflar çeken, hiç gitmediğiniz düğünlerin karelerinde bile sizleri içine çeken muhteşem auraları olduğunu söyleyebiliriz. Düğününüz bu portföyün arasında yer alsın istersiniz!

İstanbul’ un en iyi düğün fotoğrafçılarını sizler için bu yazımızda bir araya getirdik. Yine isterseniz İstanbul’un en iyi gelinlik tasarımcılarını da bu yazımızda okuyabilirsiniz.

Tags: , , , , ,
by
Previous Post Next Post
0 shares