Yüsra Geyik Gelinlik Modeli 2024

Yüsra Geyik Gelinlik Modeli 2024

Yüsra Geyik’in gelinlik modelini beğendiniz mi?

Yüsra Geyik evlendiğini sosyal medyadan paylaştığı bir post ile duyurdu. Sade ve şık bir gelinlilk tercih eden ünlü isim sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Gelinlik, bir kadının hayatında en özel ve unutulmaz anlarından birini simgeler. Her gelin, kendi tarzını yansıtan ve ona mükemmel uyum sağlayan bir gelinlik arayışındadır. Bu yazıda, ünlü televizyon sunucusu ve model Yüsra Geyik’in gelinlik modelini ele alacağız. Yüsra Geyik’in gelinlik modeli, zarif tasarımı ve şıklığıyla dikkat çekiyor.

Yüsra Geyik ‘in gelinlik modeli, modaseverler ve gelin adayları tarafından büyük ilgi görüyor. Gelinlik Atölye Mariposa tarafından hazırlanmış.

Yüsra Geyik’in gelinlik modeli, öncelikle zarif ve sade bir tasarıma sahip. Geleneksel beyaz renkte olan gelinlik, kesimi ve detaylarıyla dikkat çekiyor. Yüsra Geyik’in gelinlik modeli, sadeliği ve eleganlığıyla öne çıkıyor.

Gelinlik seçiminde dikkate alınması gereken önemli noktalardan biri, vücut tipine uygun bir model seçmektir. Yüsra Geyik’in gelinlik modeli, farklı vücut tiplerine uyum sağlayabilen bir tasarıma sahip.

Ayrıca bu yazımızda sizler için diğer ünlü Türk gelinlik tasarımcılarını ve markalarını da listeleyelim istedik. Yüsra Geyik’in gelinlik modeline benzer çizgilerdeki Türk gelinlik tasarımcılarını sizler için sıraladık.

1) Özgür Masur

Özgür Masur 2008 yılında kendi markasını kurdu. Masur’un evreni gelenek ve modernlik arasında yer almaktadır. İlk koleksiyonunu 2008 yılında IF Moda Fuarı kapsamında sunan Masur, aynı yıl kendi adını taşıyan Showroom’unu açtı. İmzası haline gelen ince tasarım işçiliği, modern ustalık ve renklerin karışımıdır. Pret-A-Couture koleksiyonları, benzersiz bir tarz sunan son derece kadınsı ve zarif silüetlerle sofistike çizgileri yansıtmaktadır

2) Nihan Peker

Nihan Peker markası, romantik ve zarif siluetlerin, güçlü detaylar ve işçilik ile birleştiği bir stile sahip. Modern ve minimal yapısını , feminenlikle destekleyen marka, gündüzden geceye uzanan şık bir kadına hitap ediyor. Nihan Peker her sezon hem hazır-giyim hem de couture tasarımların yer aldığı koleksiyonlar hazırlıyor.

3) Hello Bride Co

Hello Bride markası modern gelin adayları için sade, şık ve zarif gelinlik modelleri sunuyor. Farklı kumaşları ve koleksiyonda yer alan detayları ile Hello Bride gelinlik modelleri her zaman kendini ortaya koyuyor. Instagram hesabından ya da web sitesinden son koleksiyonu keşfedebilirsiniz. Markanın kurucusu ve tasarımcısı Selin Özçelik’in hazırlamış olduğu diğer koleksiyonlara Instagram adresinden de ulaşabilirsiniz.

4) Begüm Salihoğlu

Begüm Salihoğlu Bridal 2009 yılında kuruldu. Haute couture gece kıyafetleri ile başlayan marka 2016 yılı itibariyle tamamen gelinlik üzerine yoğunlaştı. İstanbul Bebek Yokuşu’nda showroom’u bulunan Begüm Salioğlu Bridal’da hem hazır koleksiyon hem de özel dikim seçeneği bulunuyor.

5) Özlem Süer

Başarılı Türk gelinlik tasarımcılarından Özlem Süer, gelinlerini öylesine masalsı bir dünyaya davet ediyor ki her koleksiyonunda yeni bir dünyayı keşfe çıkartıyor. Işıltılı, özel dokuma iplikler, brokarlar, ipeksi tüller ve danteller Özlem Süer’in vazgeçemediği materyallerden.

Zeynep Bastık Gelinlik - Zeynep Bastıkın Gelinliği
Özlem Süer
Tags: , , , , , , , , ,
by
Previous Post
0 shares