En İyi Türk Gelinlik Markaları

En iyi Türk gelinlik markaları yazımızı keşfedin. Gelin adayları için en önemli kısım şüphesiz gelinlik seçimidir. Her şeyin mükemmel olmasını istediğiniz büyük günde, haliyle gelinliğiniz için de en iyisini isteyeceksiniz. Hayallerinizdeki gelinliği bulabileceğiniz, Türkiye’nin en iyi Türk gelinlik markaları hangileri diye merak ediyorsanız, yanıtı bu yazımızda bulabilirsiniz. Ünlü Türk gelinlik tasarımcılarından beğendiklerimizi sizin için derledik ve bu markaların öne çıkan özelliklerini sizin için yazdık. Listeyi hazırlarken herhangi bir sıralama gözetilmemiştir.

Nihan Peker

Nihan Peker markası, romantik ve zarif siluetlerin, güçlü detaylar ve işçilik ile birleştiği bir stile sahip. Modern ve minimal yapısını , feminenlikle destekleyen marka, gündüzden geceye uzanan şık bir kadına hitap ediyor. Nihan Peker her sezon hem hazır-giyim hem de couture tasarımların yer aldığı koleksiyonlar hazırlıyor.

Nihan Peker’in Instagram hesabından çalışmalarını takip edebilirsiniz.

En İyi Türk Gelinlik Markaları
Nihan Peker

Selin Özçelik – Hello Bride

Hello Bride markası modern gelin adayları için modern, şık ve sade gelinlik modelleri sunuyor. Farklı kumaşları ve koleksiyonda yer alan detayları ile Hello Bride gelinlik modelleri her zaman kendini ortaya koyuyor. Instagram hesabından ya da web sitesinden son koleksiyonu keşfedebilirsiniz.

En İyi Türk Gelinlik Markaları
En İyi Türk Gelinlik Markaları

Özgür Masur

Özgür Masur. 2008 yılında evreni gelenek ve modernlik arasında yer alan tasarımlarını yarattığı kendi markasını kurdu. İlk koleksiyonunu 2008 yılında IF Moda Fuarı kapsamında sunan Masur, aynı yıl kendi adını taşıyan showroom’unu açtı. İmzası haline gelen ince tasarım işçiliği, modern ustalık ve renklerin karışımıdır. Sakin beden kupları üzerine hikayesi büyük detaylar ile koleksiyonlarının bütünlüğünü oluşturuyor.

Özgür Masur Istanbul Spring 2021 Fashion Show | Vogue
Özgür Masur Gelinlik

Dilek Hanif

Hazır giyim ve haute-couture tasarımlarıyla birçok kez Paris Moda Haftası’nda koleksiyonlarını sergileyen ve Orta Doğu’da da defileler gerçekleştiren, ünlü moda tasarımcılarından Dilek Hanif, aynı zamanda başarısı Türkiye’nin sınırlarını aşan ünlü gelinlik tasarımcılarından.

Dilek Hanif’in çalışmalarını Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

En İyi Türk Gelinlik Markaları
Dilek Hanif

Özlem Süer

Başarılı Türk gelinlik tasarımcılarından Özlem Süer, gelinlerini öylesine masalsı bir dünyaya davet ediyor ki her koleksiyonunda yeni bir dünyayı keşfe çıkartıyor. Işıltılı, özel dokuma iplikler, brokarlar, ipeksi tüller ve danteller Özlem Süer’in vazgeçemediği materyallerden.

En İyi Türk Gelinlik Markaları
Özlem Süer

Begüm Salihoğlu

Begüm Salihoğlu Bridal 2009 yılında kuruldu. Haute couture gece kıyafetleri ile başlayan marka 2016 yılı itibariyle tamamen gelinlik üzerine yoğunlaştı. İstanbul Bebek Yokuşu’nda showroom’u bulunan Begüm Salioğlu Bridal’da hem hazır koleksiyon hem de özel dikim seçeneği bulunuyor.

Begüm Salihoğlu
Begüm Salihoğlu

Gözde Karadana

2011 yılında kurulan Gözde Karadana markası, elegant tarzı, özel el işlemeleri, rüya gibi ışıltılı, genç, dinamik ve vücudun güzelliğini ortaya çıkaran feminen çizgileriyle dikkat çekiyor.

En İyi Türk Gelinlik Tasarımcıları
Gözde Karadana

En iyi Türk gelinlik markalarını merak mı ediyorsunuz? Sizin için derlediğimiz en iyi Türk gelinlik markalarını okuduğunuz için teşekkür ederiz. Ayrıca İstanbul’daki en iyi gelinlik mağazaları yazımızı buradan okuyabilirsiniz.

Tags: , , , , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post
0 shares