Zeynep Bastık Gelinlik Modeli ve Markası

Zeynep Bastık Gelinlik

Zeynep Bastık evlendi mi? Zeynep Bastık evlilik tarihi ne zaman? Zeynep Bastık kiminle evlendi? gibi soruların cevaplarını artık aratmanıza gerek kalmayacak.

Zeynep Bastık’ın sevgilisi Tolga Akiş geçtiğimiz günlerde evlilik teklifi etti ve Temmuz ayında nikah tarihi aldıkları konuşuluyor. Zeynep Bastık gelinlik için farklı gelinlik tasarımcıları ile görüşmeye başladığı da konuşulan bir diğer önemli konu. Peki, Zeynep Bastık’ın gelinlik markası ne olacak?

Zeynep Bastık gelinlik modeli ya da tasarımcısı ortaya çıkana kadar bizler kendisine yakıştıracağımız gelinlik tasarımcılarını ya da markalarını listeleyelim istedik.

Zeynep Bastık gelinlik modeli için uygun olabilecek tasarımcıları sizler için sıraladık.

İşte Ünlü Gelinlik Tasarımcıları

Dilek Hanif

Hazır giyim ve haute-couture tasarımlarıyla birçok kez Paris Moda Haftası’nda koleksiyonlarını sergileyen ve Orta Doğu’da da defileler gerçekleştiren, ünlü moda tasarımcılarından Dilek Hanif, aynı zamanda başarısı Türkiye’nin sınırlarını aşan ünlü gelinlik tasarımcılarından.

Zeynep Bastık Gelinlik - Zeynep Bastıkın Gelinliği
Dilek Hanif

Özlem Süer

Başarılı Türk gelinlik tasarımcılarından Özlem Süer, gelinlerini öylesine masalsı bir dünyaya davet ediyor ki her koleksiyonunda yeni bir dünyayı keşfe çıkartıyor. Işıltılı, özel dokuma iplikler, brokarlar, ipeksi tüller ve danteller Özlem Süer’in vazgeçemediği materyallerden.

Zeynep Bastık Gelinlik - Zeynep Bastıkın Gelinliği
Özlem Süer

Nihan Peker

Nihan Peker markası, romantik ve zarif siluetlerin, güçlü detaylar ve işçilik ile birleştiği bir stile sahip. Modern ve minimal yapısını , feminenlikle destekleyen marka, gündüzden geceye uzanan şık bir kadına hitap ediyor. Nihan Peker her sezon hem hazır-giyim hem de couture tasarımların yer aldığı koleksiyonlar hazırlıyor.

Zeynep Bastık Gelinlik - Zeynep Bastıkın Gelinliği
Nihan Peker

Selin Özçelik – Hello Bride

Hello Bride markası modern gelin adayları için sade, şık ve zarif gelinlik modelleri sunuyor. Farklı kumaşları ve koleksiyonda yer alan detayları ile Hello Bride gelinlik modelleri her zaman kendini ortaya koyuyor. Instagram hesabından ya da web sitesinden son koleksiyonu keşfedebilirsiniz.

Zeynep Bastık Gelinlik - Zeynep Bastıkın Gelinliği
Hello Bride

Begüm Salihoğlu

Begüm Salihoğlu Bridal 2009 yılında kuruldu. Haute couture gece kıyafetleri ile başlayan marka 2016 yılı itibariyle tamamen gelinlik üzerine yoğunlaştı. İstanbul Bebek Yokuşu’nda showroom’u bulunan Begüm Salioğlu Bridal’da hem hazır koleksiyon hem de özel dikim seçeneği bulunuyor.

Begüm Salihoğlu
Begüm Salihoğlu

Özgür Masur

Özgür Masur 2008 yılında kendi markasını kurdu. Masur’un evreni gelenek ve modernlik arasında yer almaktadır.
İlk koleksiyonunu 2008 yılında IF Moda Fuarı kapsamında sunan Masur, aynı yıl kendi adını taşıyan Showroom’unu açtı.
İmzası haline gelen ince tasarım işçiliği, modern ustalık ve renklerin karışımıdır. Pret-A-Couture koleksiyonları, benzersiz bir tarz sunan son derece kadınsı ve zarif silüetlerle sofistike çizgileri yansıtmaktadır

Özgür Masur
Özgür Masur

Tags: , , ,
by
Previous Post Next Post
0 shares