Ece Seçkin Gelinlik Modeli ve Gelinlik Markası

Ece Seçkin Gelinlik Modeli ve Markası

Ece Seçkin gelinlik modelini beğendiniz mi? Ece Seçkin’in düğününde giydiği gelinlik modeline ve markasına bayılacaksınız.

Ece Seçkin, nişanlısı Çağrı Terlemez ile eşi az görünür bir düğün ile evlendi. Düğüne birbirinden ünlü sanatçıları ve fenomenlerin katıldığı bu düğünde Ece Seçkin’in gelinlik markası ve gelinlik modeli göz kamaştırdı. Ece Seçkin gelinlik modeli için farklı gelinlik tasarımcıları ile görüştüğü söylendi. Peki, Ece Seçkin’in gelinlik modeli hangi tasarımcıya aitti?

Ece Seçkin’in gelinlik modeli ya da tasarımcısı paylaşılana kadar bizler kendisine yakıştıracağımız gelinlik tasarımcılarını ya da markalarını sizler için listeleyelim istedik.

En beğenilen gelinlik tasarımcılarını sizler için sıraladık.İşte Ünlü Gelinlik Tasarımcıları

Dilek Hanif

Hazır giyim ve haute-couture tasarımlarıyla birçok kez Paris Moda Haftası’nda koleksiyonlarını sergileyen ve Orta Doğu’da da defileler gerçekleştiren, ünlü moda tasarımcılarından Dilek Hanif, aynı zamanda başarısı Türkiye’nin sınırlarını aşan ünlü gelinlik tasarımcılarından.

Nihan Peker

Nihan Peker markası, romantik ve zarif siluetlerin, güçlü detaylar ve işçilik ile birleştiği bir stile sahip. Modern ve minimal yapısını , feminenlikle destekleyen marka, gündüzden geceye uzanan şık bir kadına hitap ediyor. Nihan Peker her sezon hem hazır-giyim hem de couture tasarımların yer aldığı koleksiyonlar hazırlıyor.

Hello Bride Co

Hello Bride markası modern gelin adayları için sade, şık ve zarif gelinlik modelleri sunuyor. Farklı kumaşları ve koleksiyonda yer alan detayları ile Hello Bride gelinlik modelleri her zaman kendini ortaya koyuyor. Instagram hesabından ya da web sitesinden son koleksiyonu keşfedebilirsiniz.

Markanın kurucusu ve tasarımcısı Selin Özçelik’in hazırlamış olduğu diğer koleksiyonlara www.hellobride.co adresinden de ulaşabilirsiniz.

Begüm Salihoğlu

Begüm Salihoğlu Bridal 2009 yılında kuruldu. Haute couture gece kıyafetleri ile başlayan marka 2016 yılı itibariyle tamamen gelinlik üzerine yoğunlaştı. İstanbul Bebek Yokuşu’nda showroom’u bulunan Begüm Salioğlu Bridal’da hem hazır koleksiyon hem de özel dikim seçeneği bulunuyor.

Özgür Masur

Özgür Masur 2008 yılında kendi markasını kurdu. Masur’un evreni gelenek ve modernlik arasında yer almaktadır.
İlk koleksiyonunu 2008 yılında IF Moda Fuarı kapsamında sunan Masur, aynı yıl kendi adını taşıyan Showroom’unu açtı.
İmzası haline gelen ince tasarım işçiliği, modern ustalık ve renklerin karışımıdır. Pret-A-Couture koleksiyonları, benzersiz bir tarz sunan son derece kadınsı ve zarif silüetlerle sofistike çizgileri yansıtmaktadır

Özgür Masur
Özgür MasurEce Seçkin’in gelinlik modelini beğendiyseniz, düşüncülerinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Ayrıca Nazlı Kayı’nın gelinlik modelini de buradan görebilirsiniz.

Tags: , ,
by
Previous Post Next Post
0 shares