İstanbul En İyi Gelinlik Mağazaları

İstanbul’daki en iyi gelinlik mağazalarını bu yazımızda sizler için sıraladık. Gelin adayları için en önemli kısım şüphesiz gelinlik seçimidir. Her şeyin mükemmel olmasını istediğiniz büyük günde, haliyle gelinliğiniz için de en iyisini isteyeceksiniz. Hayallerinizdeki gelinliği bulabileceğiniz, İstanbul’un en iyi gelinlik markaları hangileri diye merak ediyorsanız, yanıtı bu yazımızda bulabilirsiniz. İstanbul’un en iyi gelinlik mağazalarından 5 tanesini sizin için derledik ve bu markaların öne çıkan özelliklerini sizin için yazdık.

İşte İstanbul’un en iyi gelinlik mağazaları:

1) Dilek Hanif

Hazır giyim ve haute-couture tasarımlarıyla birçok kez Paris Moda Haftası’nda koleksiyonlarını sergileyen ve Orta Doğu’da da defileler gerçekleştiren, ünlü moda tasarımcılarından Dilek Hanif, aynı zamanda başarısı Türkiye’nin sınırlarını aşan ünlü gelinlik tasarımcılarından.

Image result for dilek hanif gelinlik

2) Selin Özçelik – Hello Bride Co

Hello Bride markası modern gelin adayları için modern, şık ve sade gelinlik modelleri sunuyor. Farklı kumaşları ve koleksiyonda yer alan detayları ile Hello Bride gelinlik modelleri her zaman kendini ortaya koyuyor. Instagram hesabından ya da web sitesinden son koleksiyonu keşfedebilirsiniz.ö

Hello Bride markası sunduğu modern gelinlik tasarımları ile son zamanların en çok sevilen ve tercih edilen gelinlik markası arasında yer alıyor. Marka aynı zamanda Amerika, İspanya, İsviçre ve İngiltere’de gelinliklerini gelin adayları ile buluşturuyor.

İstanbul En İyi Gelinlik Mağazaları

3) Özlem Süer

Başarılı Türk gelinlik tasarımcılarından Özlem Süer, gelinlerini öylesine masalsı bir dünyaya davet ediyor ki her koleksiyonunda yeni bir dünyayı keşfe çıkartıyor. Işıltılı, özel dokuma iplikler, brokarlar, ipeksi tüller ve danteller Özlem Süer’in vazgeçemediği materyallerden.

Image result for özlem süer gelinlik

4) Nihan Peker

Nihan Peker markası, romantik ve zarif siluetlerin, güçlü detaylar ve işçilik ile birleştiği bir stile sahip. Modern ve minimal yapısını , feminenlikle destekleyen marka, gündüzden geceye uzanan şık bir kadına hitap ediyor. Nihan Peker her sezon hem hazır-giyim hem de couture tasarımların yer aldığı koleksiyonlar hazırlıyor.

Image result for nihan peker gelinlik

5) Begüm Salihoğlu

Begüm Salihoğlu Bridal 2009 yılında kuruldu. Haute couture gece kıyafetleri ile başlayan marka 2016 yılı itibariyle tamamen gelinlik üzerine yoğunlaştı. İstanbul Bebek Yokuşu’nda showroom’u bulunan Begüm Salioğlu Bridal’da hem hazır koleksiyon hem de özel dikim seçeneği bulunuyor.

Image result for begüm salihoğlu

6) Gözde Karadana

2011 yılında kurulan Gözde Karadana markası, elegant tarzı, özel el işlemeleri, rüya gibi ışıltılı, genç, dinamik ve vücudun güzelliğini ortaya çıkaran feminen çizgileriyle dikkat çekiyor.

Her sezon dünya çapında tanıtılan Gözde Karadana koleksiyonları, İstanbul, İzmir, Londra ve Almanya’da sergileniyor. Kişiye özel tasarımlar da sunan Gözde Karadana markasındaki gelinliklerin koleksiyon fiyatları 12 – 55 bin Türk Lirası arasındadır. Kişiye özel gelinliklerin fiyatları ise el işçiliğine ve seçilen modelin özel detaylarına göre belirlenmektedir.

Image result for gözde karadana gelinlik

İstanbul’un en iyi gelinlik mağazalarını sizler için bir araya getirdik.

En çok aranan kelimeler: istanbul gelinlik, istanbul gelinlik mağazaları, istanbul gelinlik markaları

Tags: , , ,

Related Posts

by
Previous Post Next Post
0 shares